Powered by Smartsupp

Vrijwilligersvacature: Facilitair & Ondersteuning

We steken samen de handen uit de mouwen! In de tuin, bij reparatieklussen en nog veel meer! Waar geleefd wordt, is onderhoud nodig. Dat doen we het liefst samen met onze cliënten. 

Je kent dat wel: het is herfst en de terrassen liggen vol met blaadjes. Het is erg fijn om dan samen de bezem te pakken. En na afloop genieten van het opgeruimde resultaat. 

De klussen zijn o.a. tuinwerk, schoonmaakwerk, een muur verven, helpen met verhuizen, lampen vervangen, schilderijtje ophangen en zo meer. Ook in de huiskamers en op de appartementen van de cliënten is veel te doen. Je kunt dan denken aan het opruimen van de spelletjeskast of helpen met de was opvouwen. Jouw helpende handen zijn van harte welkom!

Foto's

  • Delen

Kenmerken


Categorieën
Hoofdgebieden Ouderenzorg
Gehandicaptenzorg
Werk & dagbesteding
Regio's De Friese Meren / De Fryske Marren
Heerenveen
Leeuwarden
Noardeast-Fryslân
Smallingerland
Súdwest-Fryslân
Weststellingwerf
  • Delen

Meer informatie voor vrijwilligers

Hart voor de zorg en nét dat stukje extra aandacht voor de cliënt. Alliade kan niet zonder haar vrijwilligers. Zij leveren een waardevolle bijdrage aan de zorg en ondersteuning die wij bieden. Samen hebben wij het doel: een goed en zinvol leven voor de cliënten.